Difference between revisions of "Template:FortCafeBracket"
From Armagetron
Line 127: | Line 127: | ||
| RDL2-team05=Open Team | | RDL2-team05=Open Team | ||
| RDL2-score05-1= | | RDL2-score05-1= | ||
− | | RDL2-team06= | + | | RDL2-team06=Dark Syndicate |
| RDL2-score06-1= | | RDL2-score06-1= | ||
Line 145: | Line 145: | ||
| RD3-seed03='''CT LIV''' | | RD3-seed03='''CT LIV''' | ||
| RD3-seed04=_~R~_Kansas | | RD3-seed04=_~R~_Kansas | ||
− | | RD3-team03= | + | | RD3-team03=UNK+ |
| RD3-score03-1= | | RD3-score03-1= | ||
| RD3-team04=Crazy Tronners | | RD3-team04=Crazy Tronners |
Revision as of 14:44, 17 October 2010
Opening Round (17:45 and 18:00 GMT) | 2nd Round (18:15 and 18:30 GMT) | 3rd Round (18:45 and 19:00 GMT) | 4th Round (19:15 GMT) | Semifinals (19:30 GMT) | Finals (19:45 and 20:00 GMT) | ||||||||||||||||||||||||
~Bye~ | |||||||||||||||||||||||||||||
Open Team | Open Team | ||||||||||||||||||||||||||||
Twi¦×¦ted ¦×¦ats | 1 | Twi¦×¦ted ¦×¦ats | |||||||||||||||||||||||||||
United Noobs of Armagetron | 0 | Twi¦×¦ted ¦×¦ats | |||||||||||||||||||||||||||
Starbucks | Winner R Kansas (Round 2) | ||||||||||||||||||||||||||||
~Bye~3 | Starbucks | ||||||||||||||||||||||||||||
~Bye~4 | Immortal Dynasty | ||||||||||||||||||||||||||||
Immortal Dynasty | Winner CT USA (Round 3) | ||||||||||||||||||||||||||||
UNK+ | Winner CT LIV (Round 3) | ||||||||||||||||||||||||||||
~Bye~5 | UNK+ | ||||||||||||||||||||||||||||
~Bye~2 | Dark Syndicate | ||||||||||||||||||||||||||||
Dark Syndicate | UNK+ | ||||||||||||||||||||||||||||
Crazy Tronners | Crazy Tronners | ||||||||||||||||||||||||||||
~Bye~1 | Crazy Tronners | ||||||||||||||||||||||||||||
~Bye~6 | PRU | ||||||||||||||||||||||||||||
PRU | |||||||||||||||||||||||||||||
Winner CT USA | |||||||||||||||||||||||||||||
Winner CT LIV | |||||||||||||||||||||||||||||
United Noobs of Armagetron | Winner Z-man's (Round 1b) | ||||||||||||||||||||||||||||
PRU | Loser R Kansas (Round 2) | ||||||||||||||||||||||||||||
Winner PRU (Round 2b) | |||||||||||||||||||||||||||||
Loser CT USA (Round 2) | |||||||||||||||||||||||||||||
Winner G5's (Round 3b) | Winner CT LIV (semifinals) | ||||||||||||||||||||||||||||
Winner Z-man's (Round 3b) | Loser CT USA (semifinals) | ||||||||||||||||||||||||||||
Open Team | |||||||||||||||||||||||||||||
Dark Syndicate | |||||||||||||||||||||||||||||
Winner INW's (Round 2b) | |||||||||||||||||||||||||||||
Loser CT LIV (Round 3) | |||||||||||||||||||||||||||||