Difference between revisions of "Template:FortCafeBracket"

Line 24: Line 24:
 
| RD1-seed03=CT USA
 
| RD1-seed03=CT USA
 
| RD1-team03=Twi¦×¦ted ¦×¦ats
 
| RD1-team03=Twi¦×¦ted ¦×¦ats
| RD1-score03-1=
+
| RD1-score03-1=1
 
| RD1-team04=United Noobs of Armagetron
 
| RD1-team04=United Noobs of Armagetron
| RD1-score04-1=
+
| RD1-score04-1=0
  
 
| RD1-seed05=Server 3
 
| RD1-seed05=Server 3
Line 65: Line 65:
  
 
| RDL1-seed01=Z-man's
 
| RDL1-seed01=Z-man's
| RDL1-team01=Loser CT USA (Round 1)
+
| RDL1-team01=United Noobs of Armagetron
 
| RDL1-score01-1=x
 
| RDL1-score01-1=x
 
| RDL1-team02=Loser CT LIV (Round 2)
 
| RDL1-team02=Loser CT LIV (Round 2)
Line 91: Line 91:
 
| RD2-team01=Open Team
 
| RD2-team01=Open Team
 
| RD2-score01-1=
 
| RD2-score01-1=
| RD2-team02=Winner CT USA (Round 1)
+
| RD2-team02=Twi¦×¦ted ¦×¦ats
 
| RD2-score02-1=
 
| RD2-score02-1=
  

Revision as of 14:09, 17 October 2010

Opening Round (17:45 and 18:00 GMT)   2nd Round (18:15 and 18:30 GMT)   3rd Round (18:45 and 19:00 GMT)   4th Round (19:15 GMT)   Semifinals (19:30 GMT)   Finals (19:45 and 20:00 GMT)
   ~Bye~    
 Open Team          Open Team    
   Twi¦×¦ted ¦×¦ats 1      Twi¦×¦ted ¦×¦ats    
 United Noobs of Armagetron 0          Winner CT USA (Round 2)    
   Starbucks          Winner R Kansas (Round 2)    
 ~Bye~3        Starbucks
   ~Bye~4      Immortal Dynasty  
 Immortal Dynasty          Winner CT USA (Round 3)    
   UNK+        Winner CT LIV (Round 3)      
 ~Bye~5        UNK+  
   ~Bye~2        Dark Syndicate  
 Dark Syndicate            Winner G5's (Round 2)
   Crazy Tronners          Winner CT LIV (Round 2)  
 ~Bye~1        Crazy Tronners
   ~Bye~6      PRU  
 PRU  
     Winner CT USA    
     Winner CT LIV    
   United Noobs of Armagetron        Winner Z-man's (Round 1b)    
   Loser CT LIV (Round 2)        Loser R Kansas (Round 2)    
       Winner PRU (Round 2b)            
       Loser CT USA (Round 2)            
         
           
       Winner G5's (Round 3b)        Winner CT LIV (semifinals)    
       Winner Z-man's (Round 3b)        Loser CT USA (semifinals)    
         Loser CT USA (Round 2)  
         Loser G5's (Round 2)  
       Winner INW's (Round 2b)      
       Loser CT LIV (Round 3)